Hakkımızda

DEMİRPHARMA HAKKINDA

Demir Pharma ailesi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve yüksek kalite standartlarımızdan ödün vermemeye özen gösteriyoruz. Biz dünyanın çeşitli yerlerinden özenle hammadde tedarik etmekte ve bu hammaddelerin doğal özlerini yoğun Ar-Ge çalışmaları ile geliştirmektedir. Yeni nesil çözüm yaklaşımı ve sekiz yıllık tecrübemizle sağlık ve kişisel bakım sektörüne sunduğumuz bu ürünlerle sizleri mutlu etmekten gurur duyuyoruz.

VİZYON

DemirPharma ailesi olarak sağlık ve kişisel bakım sektöründe hedefimiz uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yapan bir firma olmaktır. Ayrıca sağlık ve kişisel bakım sektöründe her zaman insan sağlığı ihtiyaçlarının tüketim oranları doğrultusunda hareket etmek ve modern altyapılarla sektörün önde gelen üretim şirketlerinden biri olmayı hedeflemektir.

MİSYON

Günümüz modern şehir hayatında yaşayan müşterilerimizin sağlığını koruyor ve iyileştiriyor, yaşam kalitelerini yükseltiyor ve kişisel bakımlarını üstleniyoruz. Doğal ürünlerle daha kaliteli bir yaşam sunuyoruz. Aynı zamanda olası deformasyonlara karşı güvenilir ve sağlıklı bir hizmet sunmaktayız. Güçlü bir uluslararası marka olma yolunda ilerleyerek dokunduğumuz hayatları iyileştirmek için tutkuyla ve şevkle çalışıyoruz. Markamızı geliştirme yolunda ilerlerken taahhüt ettiğimiz ürünlerimizin erişimini kolaylaştırmak için ulusal ve uluslararası pazarlarda çalışarak tıp dünyasına katkıda bulunmanın görevimiz olduğunu biliyoruz.