Demir Pharma Hakkında
Demir Pharma ailesi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve yüksek kalite standartlarımızdan ödün vermemeye özen gösteriyoruz. Dünyanın çeşitli yerlerinden özenle seçilmiş kaliteli hammaddeleri tedarik ediyor, yoğun Ar-Ge çalışmaları ile bu hammaddelerin doğal özlerini bozmadan ürünlerimizi şekillendiriyoruz. Sağlık ve kişisel bakım sektörüne yeni nesil çözüm yaklaşımı ve sekiz yıllık deneyimi ile sunduğumuz bu ürünlerle sizleri mutlu etmekten gurur duyuyoruz.
Vizyon
DemirPharma ailesi olarak sağlık ve kişisel bakım sektöründeki hedefimiz uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yapan bir firma olmaktır. Bunun yanında vizyonumuz sağlık ve kişisel bakım sektöründe her zaman insan sağlığı ihtiyaçlarının tüketim oranlarına entegre bir şekilde hareket etmek ve modern altyapılar ile sektörün lider üretim firmalarından biri olmayı hedeflemektir.
Misyon
Günümüz modern kent yaşamında yaşayan müşterilerimizin sağlığını koruyor ve iyileştiriyor, yaşam kalitelerini yükseltiyor ve kişisel bakımını üstleniyoruz. Doğal ürünlerle daha kaliteli bir yaşam sunuyoruz. Aynı zamanda olası deformasyonlara karşı güvenilir ve sağlıklı bir hizmet sunuyoruz. Güçlü bir uluslararası marka olma yolunda ilerleyerek dokunduğumuz yaşamları iyileştirmek için tutkuyla ve şevkle çalışıyoruz. Markamızı geliştirme yolunda ilerlerken üstlendiğimiz ürünlerimizin erişimini kolaylaştırmak için ulusal ve uluslararası pazarlarda çalışarak tıp dünyasına katkıda bulunmanın görevimiz olduğunu biliyoruz.